Asmeninė Faberlic konsultanto svetainė | Oficiali Faberlic Konsultantų sveitainė www.faberlic.com
girl
Asmeninė Faberlic konsultanto svetainė | Oficiali Faberlic Konsultantų sveitainė www.faberlic.com

Kaip susiję tinkamas odos valymas ir jos apsauga nuo senėjimo? Pradėdamos kovą su pirmaisiais odos senėjimo požymiais, rinkitės naują grožio procedūrų lygį. Čia reikės pačių švelniausių priemonių ir griežtai laikytis priežiūros grafiko!

1. Gelis arba pienelis, skirtas reikiamai amžiaus kategorijai

Po 30-ies jau negalima sau leisti veido prausti tam neskirtais geliais arba, kas dar blogiau, tualetiniu muilu. Švelnios ir odą tausojančios priemonės turi būti skirtos būtent jūsų amžiui, švelniai valyti ir nesausinti odos.

2. Valymas dviem etapais

Makiažo valymas ir odos prausimas – du skirtingi procesai. Pirmiausia reikėtų nuvalyti makiažą nuo akių, veido, o po to veidą nuprausti su valomuoju geliu ar pieneliu. Idealus sprendimas būtų dvifazė priemonė makiažui valyti – ji užtikrins odos švarą ir apsaugos ją nuo išsausėjimo.

3. Švelnus šveitimas

Bet kuris poveikis, galintis ploninti ar ištampyti odą, anti-age priežiūrai griežtai nerekomenduotinas. Nereikėtų naudoti šveitiklių su stambiais grūdeliais. Rinkitės švelnus gomažus arba priemones mikro-šveitimui.

4. Tikslūs judesiai

Valydamos makiažą nuo plonos ir jautrios paakių odos, užpilkite pakankamai valiklio ant vatos diskelio ir braukite jį tiksliai pagal masažines linijas. Viršutiniam vokui – nuo akies vidinio kampučio išorės link, apatiniam vokui – priešinga kryptimi. Nereikia tempti ir trinti odos – tai skatina naujų raukšlių formavimąsi.

5. Dienos režimas

Kokia bebūtų kupina įvykių diena, idealus valymas – būtina vakarinio priežiūros ritualo dalis. Darykite jį nuolat, taikydamos vieną ir tą pačią schemą: makiažo valikį – prausimosi putas – toniką, ir rytinis atvaizdas veidrodyje tik džiugins!

SUSISIEKITE


Ukmergės Žinios
Skype Me™!