Asmeninė Faberlic konsultanto svetainė | Oficiali Faberlic Konsultantų sveitainė www.faberlic.com
girl
Asmeninė Faberlic konsultanto svetainė | Oficiali Faberlic Konsultantų sveitainė www.faberlic.com

Tinkamas makiažas – pirmas žingsnis didesnio pasitikėjimo savimi link. Žinoma, moteris savo grožį bei patrauklumą turi spinduliuoti iš vidaus, tačiau keli lengvi brūkštelėjimai gali užmaskuoti nereikalingus trūkumus ir puikiai išryškinti Jūsų individualų grožį.

1. Tinkama veido priežiūra – odos paruošimas. Net ir tokiame skubančiame pasaulyje turime atrasti sau bent kelias minutes pasirūpinti veido oda – nepatingėti, papildomai prie bazinės priežiūros, kelis kart savaitėje atlikti odos šveitimą, pasilepinti drėkinančia, maitinančia ar kita Jūsų odos tipui tinkančia kauke. Kasdienė kompleksinė priežiūra – skaisti, švytinti bei sveika oda. Tik tinkamai prižiūrėdamos odą galėsime džiaugtis gražiai gulančiu makiažu.

2. Veido odos atspalvio sulyginimas. Toninė pudra pagrinde yra skirta sulyginti veido odos atspalviui. Svarbiausia užduotis yra atitaikyti atspalvį bei tolygiai padengti veidą. Atspalvį geriausiai mėginti ant kaklo arba kaklo-veido ribos. Kaklas dažniausiai yra truputį šviesesnis nei veidas, tad norėdamos išvengti kaukės efekto turėtumėme į tai akreipti papildomą dėmesį. Rekomenduoju toninį kremą - chameleoną, kuris tobulai prisitaiko prie kiekvieno odos atspalvio, lengvai maskuoja bei išlygina odos atspalvį. TaiFaberlic- toninis kremas „Mineralų kokteilis“ (art. 6037). Idealiausia toninę pudrą dengti specialia švelnia kempinėle (art. 9495), kad padengimas būtų tolygus ir nepastebimas. Kiek lukterėjus užtvirtiname pagrindą – labai nedideliu kiekiu presuotos šviesesnės pudros bei išryškiname skruostikaulius bronzantu. Tam idealiai tinka Faberlic – Veido ir kūno pudra „Žvaigždžių trio“. Su šviesesniais atspalviais galime sulyginti tona ir užfiksuoti pagrindą, o tamsesnis pasitarnauja veido ovalo išryškinimui.

 3. Antakiai. Antakiai įrėmina ir puošia veidą. Labai patogu juos formuoti ir paryškinti su Faberlic – „Brow Idea“ (art. 5096). Pieštukas turi tris atspalvius (tamsiai rudą, pilką ir šviesesnį rudą), kas yra labai universalu. Gelinis pagrindas užfiksuoja antakius ir tinkamai suguldo juos. Patarimas: pieštuku brėžti ne per visą antakio storį, o daugiausiai akcentuoti antakio viršų, kad sukurtume lengvai kabančio antakio vaizdą. Po pieštuko imame specialias šukas ir lengvai suguldome antakius.

4. Akys. Prieš dengiant akis šešėliais papudruokime vokus tam, kad geriau gultų, ilgiau išliktų gaivūs ir, kad dienos bėgyje nesubėgtų į raukšlytes. Dienai puikiai tinka rusvi atspalviai. Turėtumėme rinktis dvi tarpusavyje derančias spalvas: viena šviesesnė, o kita tamsesnė ir ryškesnė. Šviesesne padengiame visą voką, o ryškesne lengvai formuojame išorinį akies kraštą artindamos jį prie migdolo formos akies. Dienai puikus spalvų deriniai: Faberlic degti vokų šešėliai„Quadro efektas“ – miško riešutas (art. 5155) arba alyvos auksas (art. 5156). Su jais be didelių pastangų galime pasidaryti tiek švelnų dieninį makiažą, tiek ir ryškų vakarinį. Baigusios formuoti akutes, paryškinkime blakstienas juodu tušų šiek tiek vibruodamos šepetėlį. Taip suteiksime blakstienoms daugiau apimties.

5. Lūpos. Kasdienai lūpoms naudokime lengvus lūpų dažus arba blizgį. Prieš dengdamos lūpų dažus galime šiek tiek papudruoti lūpas tam, kad dažai ilgiau išsilaikytų ant lūpų.

Būtų idealu jei dieninis makiažas atrodytų labai natūraliai ir būtų vos pastebimas. Spindinti oda, išlenkti antakiai, kiek paryškintos akys bei lūpos ir dieną pasitiksime švytinčios bei pasitikinčios savimi!

SUSISIEKITE


Ukmergės Žinios
Skype Me™!